Skip to main content
  • Top Centrum & Chlazení

    Voda

    Od přípojky přes čerpadla a koupelnu, ke kanalizaci.
Firma Top Centrum & Chlazení Mikulov Vám může pomoci s vyřešení veškeré vodoinstalace. Každý přeci potřebuje vodu. A právě firma Top Centrum & Chlazení Mikulov Vám ji zajistí. Od přípojky přes čerpadla a koupelnu, ke kanalizaci, se vším si umíme poradit. Kompletní servis je samozřejmostí. Jsme praktičtí a ekologičtí. V případě, že se chcete vyhnout klasickým cestám, jak ohřívat vodu můžeme nabídnout řešení za pomoci solární energie. Nové nekonvenční technologie jsou naším přítelem.

Ohřev vody

Ohřívat vodu lze pomocí mnoha způsobů. Elektrické boilery Tatramat a Dražice, plynové boilery John Wood (i další) a solární systémy. Elektrické boilery a plynové boilery. Vychází cenové téměř na stejno. Záleží na umístění zařízení a mých požadavcích.

Solární ohřev vody

Ekologické řešení, které ulehčí vašim nákladům na provoz. Solární panely nejsou fotovoltaické články, člověk se tím nedopouští okrádání státu. Pouze pomáhá sám sobě a své peněžence. Solární panely jsou schopny přes jaro – podzim pokrýt 60 – 80% spotřeby teplé vody. Samozřejmě se ze začátku musí investovat, ale návratnost je poměrně rychlá. Už za 7 let se mi investované peníze vrátí a pak si můžeze užívat tepla, které je teměr zadarmo. :-)

Solární panely

Solární panel je tvořen solárními články, které mohou být tvořeny křemíkem, který mění elektromagnetickou energii světla v tepelnou energii

spolehlivost
úspora
příjemné jednání
řešení problémů

Nejste si jistí?
Chcete podat objednávku?
Kontaktujte nás!