Skip to main content
  • Top Centrum & Chlazení

    Plyn

    Dodání tepla do svého domu nebo pro svou firmu.
Naše firma se již mnoho let zabývá plynem a jeho využitím. Tato větev naší firmy disponuje zkušenými pracovníky, kteří získali mnoho let zkušeností přímo v terénu. Každý den přicházíme s dalšími a dalšími inovativními řešeními, které mohou pomoci jak vám, tak vašim financím. At už chcete využít plyn k dodání tepla do svého domu nebo pro svou firmu nebo chcete bojovat proti zdražování energií, které nás postihují všechny, jsme pro Vás tím správným, ekologickým a levným řešením!

Klasický nebo kondenzační kotel?

Plynové kotle

V dnešní době je pro lidi i svět nejdůležitější úspora. V posledních letech plynové kotle postupují technologicky vpřed a to znamená, že i finanční stránka jejich využití se stává stále zajímavější. Topení plynem je v našem regionu jedním z nejobvyklejších způsobů vytápění. V ekonomicky rozvinutějších zemích je využití plynových kotlů velice časté a chytré řešení.

Výhody plyn. kotlů

Vytápění plynem je z hlediska ceny a komfortu hned na druhém místě oproti ostatním možnostem. Lze velmi rychle a jednoduše regulovat teplotu, s postupující technologiemi můžete být doslova pánem svého tepla doma. No řekněte, ovládat topení pomocí mobilního telefonu? To je ten pravý luxus. Dále je nezanedbatelnou výhodou cena a také daně. V posledních letech se ceny vytápění zvedají také hlavně kvůli různým ekologickým daním a tak dále. U plynu se vám toto stát nemůže. Když budete topit plynem, budete topit ekologicky a tyto daně z „komínů“ vás nepotkají.

Kondenzační kotle

Kondenzační kotel oproti klasickému dosahuje mnohem větší účinnosti. Proč tomu tak je? Kondenzační kotle využívají tzv. latentní teplo. Toto utajené teplo, které nám normálně unikne pryč z komína, umí tyto kotle využít. Při hoření plynu nám vznikají jako vedlejší produkt vodní páry, v kterých nám uniká drahocenná teplená energie. Kondenzací, tzn. změnou skupenství, toto teplo získáme zpět a tím se účinnost těchto kotlů dostává až o 25% výš než u normálních!

spolehlivost
úspora
příjemné jednání
řešení problémů

Nejste si jistí?
Chcete podat objednávku?
Kontaktujte nás!